> Zabiegi > Modelowanie sylwetki > Cellulaser

CelluLaser

Z nami łatwo, szybko i bezpiecznie pozbędziesz się uciążliwego Cellulitu!

Zabiegi wykonujemy innowacyjnym laserem tzw. CelluLaserem, który jako pierwszy w Polsce skutecznie zwalcza Cellulit. Ponadto, właściwości lasera pozwalają na usuwanie miejscowej otyłości (również typu męskiego) oraz poprawy tonizacji mięśni i tkanek.

Jak działa CelluLaser

CelluLaser to zimny “soft” laser o dużej mocy i bardzo wysokiej częstotliwości, dzięki czemu jest całkowicie bezpieczny, bezbolesny i szybki. Posiada Certyfikat Bezpieczeństwa Unii Europejskiej. Działa na zasadzie powszechnie znanego zjawiska “Fotoindukcji Biologicznej”, polegającego na stymulacji materii biologicznej za pomocą światła.

Korzyści zabiegów wykorzystujących CelluLaser

Dzięki bardzo głębokiemu przenikaniu promienia lasera w głąb ciała (do 6 cm), działając wewnątrzkomórkowo, rzeczywiście usuwa przyczyny powstawania Cellulitu, a nie tylko jego zewnętrzne symptomy.

CelluLaser wykonuje mający na celu usprawnienie krążenia limfy drenaż limfatyczny oraz masaż. Te czynności służą oczyszczeniu organizmu z toksyn i zbędnych produktów przemiany materii. Dodatkowo poprawia krążenie i metabolizm, zapobiegając tym samym powstawaniu cellulitu.

Uzyskane w ten naturalny sposób efekty, są trwałe i bez jakichkolwiek skutków ubocznych, a same zabiegi miłe i relaksujące.

Skontaktuj się z mieszczącym się w Warszawie Salonem Kosmetycznym Afrodyta Expert of Beauty i umów się na zabieg już dziś!

Dokładny opis działania i szczegóły kuracji CelluLaser, można zobaczyć klikając poniżej.

UsługaCenaCzas
Jedno miejsce(np. nogi)150 zł30 min
Pół ciała(dwa lub trzy miejsca)200 zł60 min
Całe ciało250 zł140 min

 Ilość zabiegówObszarWartość pakietuCena promocyjna
PAKIET115Całe ciało3750 zł3180 zł
PAKIET215Część ciała3000 zł2550 zł
PAKIET315Jedno miejsce2250 zł1900 zł

Dowiedz się więcej o zwalczaniu cellulitu urządzeniem CelluLaser

Informacje na temat najnowocześniejszego sposobu zwalczania cellulitu – CelluLaser

111dwie_pomarancze

Jest to pierwszy w Polsce laser przeznaczony do skutecznego zwalczania zarówno samego cellulitu jak i przyczyn jego powstawania oraz usuwania miejscowej otyłości (również typu męskiego) i poprawy  tonizacji mięśni i tkanek.

111cellulaser_laser_png

CelluLaser – broń, która pokonuje Cellulit

Stworzony w Lab&Invention’s, włoskiej firmy PhotonLife, po długich i  miarodajnych doświadczeniach w stosowaniu laserów podczerwonych, na polu estetycznym, CelluLaser jest najnowocześniejszym narzędziem  przeznaczonym do eliminacji Cellulitu i miejscowej otyłości w szybki, bezpieczny oraz efektywny sposób. W dodatku dzięki maksymalnemu  wykorzystaniu wiedzy na temat biologicznych efektów wywoływanych przez oddziaływanie światła lasera podczerwonego na substancje biologiczne, pozwala tonizować mięśnie i tkanki w całym ciele. Kombinacja zaawansowanej optoelektroniki, biologicznych efektów światła lasera podczerwonego oraz manualnej aplikacji zabiegów, czyni CelluLaser zwycięskim rozwiązaniem w walce z:

 • miejscową otyłością
 • cellulitem
 • wiotczeniem mięśni i tkanek

111foto_11d111foto_11e

Co To Jest CelluLaser?

CelluLaser jest obecnie najbardziej wyrafinowanym urządzeniem służącym wykonywaniu efektywnych zabiegów przeciw miejscowej otyłości i Cellulitowi. Jest to “soft” laser diodowy o specyficznej długości fali podczerwonej – 905 nm, osiągający, unikalną wśród innych laserów częstotliwość 18’000 Hz oraz moc aż 46 Watt. Dzięki tym parametrom oraz sprzężeniu aż 12 aktywnych diod w dwóch szeregach, odtwarza dokładnie dynamikę dwóch rąk masujących ciało a czas aplikacji zabiegów jest o połowę krótszy w porównaniu z innymi zabiegami antycellulitowymi. Wiązka światła tego lasera dociera aż do 6 cm w głąb ciała, co jest niezmiernie ważne dla skutecznego działania przeciw przyczynom powstawania Cellulitu.

 111cellulaser_pani_tylem

Jak działa CelluLaser – laser podczerwony?

CelluLaser działa na zasadzie stymulacji materii biologicznej w kontakcie ze światłem. Zjawisko to znane jest, od dawna, pod nazwą “Fotoindukcji Biologicznej”. Dzięki bardzo głębokiemu przenikaniu w głąb  tkanek, dociera do naczyń krwionośnych również włosowatych, żył,  nerwów, ścięgien, włókien mięśniowych czy naczyń limfatycznych,  stymuluje poprawę oddychania i dotlenienia komórkowego, sprzyja  absorpcji płynów, toksyn i zbędnych produktów przemiany materii  zakumulowanych w tkance łącznej z efektem przeciwobrzękowym. Promień podczerwony 905 nm wykonuje drenaż limfatyczny oraz swoisty masaż komórek, co powoduje rytmiczne i harmonijne wyregulowanie wymiany elektromagnetycznej przez błony komórkowe oraz pobudza układ limfatyczny i krwionośny do samooczyszczenia i ostatecznego usunięcia z organizmu, zalegających w tkankach i przestrzeni międzykomórkowej zbędnych produktów przemiany materii i toksyn (wzrost lokalnego przepływu krwi,  regulacja hydrostatycznego ciśnienia wewnątrzkomórkowego). Dzięki laserowi komórki zostają pobudzone do harmonijnego ułożenia się w tkankach, wzrasta miejscowy przepływ krwi przez rozszerzenie naczyń tętniczych i kapilarów i, co równie ważne, stymulowane są procesy  metaboliczne dzięki przyspieszeniu wymiany elektrolitycznej w  protoplazmie. Trzeba podkreślić, że wszystkie te procesy zachodzą w sposób naturalny, gdyż światło lasera jest tylko “pretekstem” do sprawniejszego wykonywania swojej pracy przez komórki, a co za tym idzie i tkanki. Sposób, w jaki światło podczerwone, o długości fali 905 nm, pobudza komórki do sprawniejszego działania, wynika ze specyfiki pochłaniania światła przez składniki komórki. Tę specyficzną długość fali – 905 nm, pochłania, bowiem mitochondrium – “centrum energetyczne”  komórki, odpowiedzialne, pośrednio, za wszystkie jej czynności życiowe,  między innymi i te przytoczone powyżej, które z kolei mają wpływ na  powstawanie, utrzymywanie się i wzrost Cellulitu.

Dlaczego CelluLaser jest tak skuteczny w walce z Cellulitem?

Cellulit to niezapalna zmiana w tkance podskórnej powstająca w wyniku  zwiększania objętości komórek tłuszczowych i/lub wzmożonego podziału komórek tkanki łącznej, które powodują zwężenie światła w drobnych  naczyniach krwionośnych. To z kolei utrudnia zaopatrywanie tkanek w składniki odżywcze i usuwanie zbędnych produktów przemiany materii, co prowadzi do poważnego naruszenia podstawowych procesów metabolicznych. Jednocześnie podstawowa substancja tkanki, z powodu zablokowanego drenażu (ograniczony przepływ limfy), zawiera coraz więcej szkodliwych składników (produkty metabolizmu komórek, toksyny, proteiny i wolne kwasy tłuszczowe). Zatamowanie obiegu płynów i tworzenie mikrotętniaków  prowadzi do zagęszczenia tkanek, zwiększenia włókien kolagenowych i  osłabienia elastyczności skóry. Objawami tego są “skórka pomarańczowa” i “materacowienie” skóry, czyli CELLULIT oraz powierzchowne obniżenie  temperatury skóry.

Wskazane jest, więc jak najwcześniejsze przeciwdziałanie tym wzajemnie “nakręcającym się” dysfunkcjom, co pozwoli zlikwidować symptomy Cellulitu. Znając oddziaływanie lasera podczerwonego, jego  wpływ na różne czynności organizmu oraz powody powstawania Cellulitu,  można stwierdzić, że CelluLaser działa kompleksowo na wszystkie z przyczyn powstawania Cellulitu i to zarówno na podstawowym, tj.  komórkowym poziomie ich występowania (wszystkie czynności życiowe  komórek, metabolizm, absorpcja płynów, itd.) jak i ogólnym traktującym ciało jako całość (drenaż limfatyczny, masaż, poprawa krążenia), jest, więc najskuteczniejszym obecnie sposobem zwalczania tej dolegliwości. CelluLaser jest całkowicie bezpieczny. Nie istnieją żadne przeciwwskazania jeśli chodzi o słońce, opalanie się, kolor skóry, leki  fotouczulające (np. dziurawiec), co ma znaczenie w przypadku innych laserów; jedynymi przeciwwskazaniami są, co oczywiste: ciąża, rozrusznik serca, przyjmowanie leków psychotropowych, poważne choroby układu immunologicznego. CelluLaser posiada europejski certyfikat CE. Dzięki działaniu wewnątrzkomórkowemu, można oddziaływać bezpośrednio na  przyczynę, a nie tylko na zewnętrzne objawy cellulitu, dlatego uzyskane  efekty są trwałe i bez skutków ubocznych występujących w przypadku  innych metod antycellulitowych np.: – preparaty kosmetyczne – działanie tylko na skórę – efekt wizualny, przyczyna zostaje nienaruszona, – różne metody masujące czy ciśnieniowe – popękane naczynia krwionośne i  “tylko” uporządkowanie górnych warstw tkanki podskórnej bez usunięcia  przyczyny.

Elementem wspomagającym zabiegi antycellulitowe, jest możliwość zbadania i zdiagnozowania stopnia zaawansowania Cellulitu, odróżnienia obrzęku od nagromadzenia tłuszczu oraz dokładne zlokalizowanie zagrożonych miejsc. Zewnętrzne badanie poprzez oględziny i dotyk nigdy nie będzie wystarczająco dokładne. Możliwość taką daje dopiero Termograficzne Badanie Stopnia Zaawansowania Cellulitu, wykonywane za  pomocą specjalistycznych taśm termoczułych – Cell Meter Professional, które dają możliwość wykonania termograficznego oszacowania (mapy) stopnia zaawansowania Cellulitu z jednoczesnym pomiarem obwodu nogi (uda). Z Cell Meter Professional można zatem:

 • wykryć i ocenić stopień cellulitu, nawet w jego początkowym  stadium i odróżnić od normalnej otyłości
 • zlokalizować miejsca, które wymagają szczególnej uwagi i  większej intensywności zabiegów
 • polecić, w sposób profesjonalny, zalecane zabiegi sprawdzić w  dwojaki sposób, termograficznie i w centymetrach, rezultaty  przeprowadzonych zabiegów

Jak wygląda kuracja CelluLaser ?

Wymagane jest przeprowadzenie serii od 12 do 15 zabiegów, po 2 zabiegi w tygodniu w odstępie minimum 48 godzin. Dla utrzymania efektu uzyskanego po pełnej serii zabiegów, należy wykonywać 1 zabieg miesięcznie.

 • 1 zabieg trwa tylko, w zależności od części ciała, od 30 minut  (np. uda) do 1godziny 40 minut (całe ciało)
 • przed serią zabiegów jak i po wykonujemy termograficzne  badania stopnia zaawansowania cellulitu, które pozwalają zajrzeć “w głąb” ciała i pomagają dobrać optymalne parametry lasera  oraz doskonale uwidaczniają problem przed, a efekty po kuracji
 • wszystkie czynności, czyli badanie i zabiegi są całkowicie  bezbolesne a nawet przyjemne i relaksujące

Stopnie zaawansowania Cellulitu

* Opracowane przy współpracy prof. S.B.Curri z Centrum Badań  Dermokosmetycznych w Mediolanie.

CELLULIT – Fibrosclerotic Edematous Panniculopathy FEP – obrzękowe stwardnienie Włókien.

 1. NORMALNY – bardzo rzadko zdarzają się osoby całkowicie wolne od, nawet przedklinicznego stopnia, cellulitu. W większości przypadków pozornie normalne, pozbawione cellulitu, miejsce wykazuje na skórze lokalne zmiany temperaturowe świadczące o zmianach w cyrkulacji podskórnej. “Idealna” mikrocyrkulacja jest wyjątkiem i pojedyncze punkty występujące w odczycie testu termograficznego nie świadczą o żadnych klinicznych symptomach czy to powierzchniowych czy też głębszych. Ponad 90 % kobiet, również młodych, dotkniętych jest małymi zmianami   w systemie mikrocyrkulacji, które mogą być rozpoznane w teście  termograficznym. Tylko po pewnym okresie czasu i jednoczesnym działaniu kilku czynników (siedzący tryb życia, brak dotlenienia mięśni, zła przemiana materii, przyjmowanie środków antykoncepcyjnych), zmiany te mogą być rozpoznane jako symptomy kliniczne. Lokalne zmiany temperatury są sygnałem ostrzegawczym i kuracja laserowa powinna być podjęta w celu   zapobiegnięcia przyszłym defektom w skórnych i podskórnych warstwach.
 2. EDEMA – I,II STADIUM – klisze termograficzne pokazują  “wymieszany” obraz z hipertermicznymi (cieplejszymi) plamami o różnorodnych kształtach z rozmazanymi krawędziami.  Sporadycznie mogą występować tzw. kumulacje, obrzęki (edema) czyli miejsca zastoju krwi żylnej otoczone mniej ukrwionymi  obszarami, które mogą być znacznych rozmiarów. Spowodowane jest to uszkodzeniem kapilarów (włosowatych naczyń  krwionośnych), które są nadmiernie przepuszczalne czego efektem jest obrzęk powierzchniowy i obrzęk tłuszczowy (w tkance  tłuszczowej). Utrzymywała się potoczna teoria, że obrzęk początkowo dotyczy powierzchownych rejonów i tylko później “pociąga” za sobą tkanki tłuszczowe. Ostatnie badania jasno pokazują, że nadmiernie wydzielanie się osocza z naczyń krwionośnych do otaczających je tkanek, jest zjawiskiem, które pociąga za sobą wszystkie tkanki w kończynach, szczególnie dolnych. Najtrudniejszym problemem jest odczytanie anatomicznej lokalizacji edemy – czy jest to obrzęk czy nagromadzenie tłuszczu. Jedynie specjalistyczne przyrządy, jak klisze do badań termograficznych, pomagają zidentyfikować   obecność i zasięg tych zmian w systemie mikrocyrkulacji, które są  podstawowym powodem późniejszych symptomów cellulitu. Walka z edemą polega na poprawieniu mikrocyrkulacji. Jeśli nie ma zastojów krwi – nie ma edemy, jeśli nie ma edemy – nie ma cellulitu.
 3. MIKROGRUDKI – III STADIUM – charakteryzuje się reakcją tkanek na powtarzającą się edemę (obrzęki). Reakcja znana jest jako “osłona (obrona) tkanek” i jest aktywowana przy  nienormalnych i powtarzających się negatywnych bodźcach, np. zastoje krążenia. Najwyraźniejszym symptomem jest wzrost  objętości siatki włókien kolagenowych. Głębokie obmacywanie daje wrażenie drobnych granulek w głębszych warstwach. Sugerowane jest, by miejsca te oznaczyć i porównać, za pomocą badania termograficznego, z miejscami pozbawionymi tych symptomów. Będzie można zaobserwować termograficzny obraz charakterystyczny dla występujących zamiennie zimnych i ciepłych obszarów ciała, tzw. “Skóra Leoparda”. Zauważalne również będą liczne małe bardzo ciepłe obszary, które oznaczają   wzrastające obrzęki wynikające z zastoju krwi w naczyniach.
 4. MAKROGRUDKI – IV STADIUM – obecność bolesnych, podskórnych grudek, widocznych i wyczuwalnych przez dotknięcie palcem, jest znakiem daleko zaawansowanej degeneracji tkanek, zmierzającej do nieodwracalnego stadium końcowego. Głębokie obmacywanie wykazuje występowanie małych grudek o średnicy od około 1 mm do 5-10 mm, co wskazuje na poważne zaawansowanie stadium. Badanie termograficzne upewnia nas co do obecności rozległych miejsc   ubogich w dostarczanie krwi i z tego powodu zimnych, co przy wspólnej obecności makrogrudek i tkanki tłuszczowej (liposclerotic) przedstawia się w badaniu termograficznym  bardzo charakterystycznym obrazem zwanym “Czarna Dziura”. Są to duże zimne powierzchnie koloru czarnego i brązowego otoczone przez różnobarwne formy o wysokich temperaturach, świadczące o zastojach tętniczo-żylnych.

111foto_11f

Termograficzne badania stopnia zaawansowania Cellulitu przeprowadzane przed i po serii zabiegów, pozwalają dobrać optymalne parametry lasera oraz doskonale uwidaczniają efekty kuracji.

111termografia_cellulit

Zapraszamy do Salonu Kosmetycznego Afrodyta Expert of Beauty na zabieg usunięcia cellulitu CelluLaserem.

Afrodyta w liczbach


1

z najlepszych salonów w Warszawie
11

prestiżowych nagród
27

lat doświadczenia
12 000

zadowolonych klientów
21 000

wykonanych zabiegów

close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie!


* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej.
Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Afrodyta Expert of Beauty, Warszawa C.H. Blue City,  Al. Jerozolimskie 179 w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi "umów wizytę".

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close