Afrodyta > Zabiegi > Masaże i rehabilitacja > Masaż leczniczy

Masaż leczniczy

Korzyści masaży leczniczych

Systematycznie wykonywane masaże lecznicze i terapia tkanek miękkich pozwalają zmniejszyć, a nawet zlikwidować potrzebę zażywania farmaceutycznych środków przeciwbólowych. Masaże lecznicze pomagają w stanach nadmiernych obciążeń i napięć mięśniowych, a także w przewlekłym bólu kręgosłupa i stawów. Pozwalają na utrzymanie prawidłowej długości mięśni i anatomicznych zakresów ruchomości w stawach kończyn i kręgosłupa, przeciwdziałają kontuzjom i urazom narządu ruchu oraz uelastyczniają mięśnie.

Zapraszamy na masaże do naszego salonu kosmetycznego w Warszawie.

Usługa30 min45 min60 min
Masaż leczniczy120 zł150 zł170 zł

Dowiedz się więcej o masażu leczniczym

Masaże lecznicze w salonie kosmetycznym Afrodyta Expert of Beauty

W naszym salonie wykonujemy masaże z elementami pracy z tkankami miękkimi (terapia punktów spustowych, masaż tkanek głębokich, MET- techniki energizacji mięśni, PIR-poizometryczna relaksacja mięśni), masaż klasyczny, drenaż limafatyczny, a także masaż dla kobiet w ciąży.

Oprócz efektu rozluźnienia i pozbycia się napięć, masaż pomaga w stanach obrzęków limfatycznych kończyn, szczególnie kobietom w ciąży.  Masaż umożliwia także odprowadzanie nadmiaru limfy do węzłów chłonnych. W naszym salonie zabiegi wykonuje wykwalifikowana kadra specjalistów – fizjoterapeutów z Uniwersytetów Medycznych, którzy dostępni są codziennie.

Afrodyta w liczbach


1

z najlepszych salonów w Warszawie
11

prestiżowych nagród
25

lat doświadczenia
12 000

zadowolonych klientów
21 000

wykonanych zabiegów

close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie!


* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej.
Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Afrodyta Expert of Beauty, Warszawa C.H. Blue City,  Al. Jerozolimskie 179 w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi "umów wizytę".

Prezent dla Ciebie
Bon zniżkowy 50 zł

Zapisz się na nasz newsletter i odbierz bon zniżkowy o wartości 50 zł na pierwszą wizytę w naszym salonie, na zabiegi o łącznej wartości od 200 zł:

Telefon
E-mail
Imię
x

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

lista mailingowa BTB obslugiwana jest przez FreshMail