> Aktualności > Ile kosztuje depilacja laserowa. Cena zabiegu depilacji bikini, nóg.

Ile kosztuje depilacja laserowa. Cena zabiegu depilacji bikini, nóg.

Gładkie nogi, ręce, pachy i strefa bikini to marzenie większości kobiet. Coraz częściej w salonach kosmetycznych pojawiają się także mężczyźni, którzy chcą usunąć nadmiar zbędnego owłosienia np. z nóg czy klatki piersiowej. Metody na pozbycie się niechcianych włosków są różne, ale jedną z najskuteczniejszych jest oczywiście depilacja laserowa. Ile kosztuje depilacja laserowa?

Jak to wygląda w praktyce?

Fotodepilacja, czyli usuwanie włosków za pomocą wiązki światła lasera, nie jest zabiegiem nieprzyjemnym. Światło generowane przez urządzenie wnika we włos, zamieniając się w ciepło, które przenika do mieszków włosowych i niszczy ich strukturę. Zasada działania zabiegu jest więc bardzo prosta. W tym miejscu trzeba dodać, iż włosy ciemne zawierające więcej barwnika są o wiele bardziej podatne na działanie światła wytworzonego przez laser. Jeśli jednak zostaną zastosowane odpowiednie urządzenia podczas zabiegu, np. laser Nd-Yag, skuteczne usunięcie włosków jaśniejszych jest możliwe. Dlaczego? Ten typ lasera uszkadza drobne naczynka krwionośne, których zadaniem jest dostarczyć krew i składniki odżywcze do mieszków włosowych.

Ile kosztuje depilacja laserowa?

Koszt zależy od miejsca, z którego usuwane są włoski i od rodzaju zabiegu. Generalnie najwięcej można zapłacić za bikini brazylijskie oraz strefę nóg. Depilacja ud i łydek mocniej nadszarpnie budżet, ale też więcej zapłacimy za usuwanie włosków z takich części ciała jak brzuch, tors czy plecy. Oczywiście kwota za zabieg zależna jest także od gabinetu, czyli od wewnętrznego cennika firmy. U nas można skorzystać z  atrakcyjnych ofert, takich jak promocyjne ceny na różne zabiegi, w tym depilację laserową. Oferujemy też ciekawą ofertę pakietową i bonusy dla stałych klientów. Jest możliwość zdobycia darmowego zabiegu za opinie czy polecenia. Więcej danych na temat ile kosztuje laserowe usuwanie włosków, znajduje się zawsze na stronie danej firmy. Tak jest i u nas.

Jak się przygotować?

Przede wszystkim należy pamiętać o tym, aby nie opalać ciała na ok 4. tygodnie przed zabiegiem. Tak samo nie można wyrywać włosków z cebulkami, np. za pomocą wosku. Golenie i przycinanie jest jak najbardziej dozwolone, ale bez ingerencji w korzeń włosa. Jeśli zostanie wcześniej zniszczony, wtedy wiązka światła laserowego nie wejdzie z nim w interakcję. Oprócz tego konieczne jest odstawienie leków, kosmetyków (np. maści z witaminami A, C i E) i ziół światłouczulających (nagietek, dziurawiec), aby nie doszło do przebarwień skóry po zabiegu. Skóra nie powinna być również przesuszona ani podrażniona. Z kolei w przypadku zażywania leków konieczne jest odczekanie 2. tygodni, aby przystąpić do zabiegu.

Jeśli ktoś szuka sposobu na usunięcie niechcianego owłosienia to jednym z najlepszych sposób jest depilacja laserowa. Koszt zabiegu jest spory (bo trzeba go powtarzać), ale efekty warte odłożenia większej ilości złotówek. Spokój na długi czas z odrastającymi włoskami i jedwabiście gładka skóra, to najlepsze motywy, które powinny utwierdzić w podjęciu słusznej decyzji.

 

Afrodyta w liczbach


1

z najlepszych salonów w Warszawie
11

prestiżowych nagród
25

lat doświadczenia
12 000

zadowolonych klientów
21 000

wykonanych zabiegów

close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie!


* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej.
Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Afrodyta Expert of Beauty, Warszawa C.H. Blue City,  Al. Jerozolimskie 179 w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi "umów wizytę".

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

lista mailingowa BTB obslugiwana jest przez FreshMail